دنيای درون

بنام آفریدگار توانا

آيا تا بحال به دنياي درونت توجه كردي؟ اصلا درون چيه و چرا اينقدر مهمه؟ آيا به روح ما ارتباط داره ؟ آيا اصلا درون همون روح ماست؟

با يه اندك تحقيقاتي كه تو اين زمينه كردم و از برخي كتب و نشريات هم كمك گرفتم، به نتيجه زير رسيدم.

خوب درون چیه ؟ درون همون باطن انسان ، روح انسان، و در واقع ذات و هستی انسانه . خيلي از مسائل بيروني ما از ذات دروني مون نشات مي گيره. قدرت درون و روحمون اصل هرچيزيه و نبايد اونو دست كم بگيريم .

هر چه ذهن خود را به درون متمركز كنیم و توجه بیشتری به سطوح بالاتر آگاهی داشته باشیم، در این روند و سفر آگاهی، موثرتر عمل خواهیم نمود.

اتصال به منبع و سرچشمه آگاهی و شعور هستی تاثیرات و منافع زيادي برای ما انسانها داره. آگاهی به قدرت و توانائی‏های ذهنی خود اولین گامه و بعد وقتی آگاه شدیم می‏تونیم ساده‏تر از قدرت‏های درونی خود بهره‏مند بشيم و در هر لحظه بهترین و خوبترین استفاده را از ذهن، این موهبت الهی بنمائیم.

راه    ..................    نما

اما یادمان باشه كه: اکثر ما انسانها قدرت و توانایی ذهنمان را به فراموشی سپرده‌ایم و از این ابزار و موهبت الهی بدرستی استفاده نمی‌کنیم.  در حالی كه: ذهن این ابزار و موهبت الهی در اختیار ماست و ما برای حرکت به سوی کمال، باید با درک و شناخت توانایی‌های ذهنی‌مون، بهره‏گیری مناسب‏تر و صحیح‏تری از این موهبت الهی داشته و گام‌هایی محكم در مسیر هدایت و حركت به سوی كمال برداریم.

 اما آیا واقعاً ما به تنهایی می‌تونیم راه بازگشت را بپیماییم؟

 واقعیت اینه كه بدون راهنما و استاد امكان بازگشت بسیار بعیده.

بی‌راهه بسیار است...

گرگ در سر راه فراوان...

منتظرديدن نظراتتون هستم .ازتون مي خوام مثل هميشه ياريم كنين.

 

  منبع : نشریه علوم باطنی 

/ 0 نظر / 7 بازدید