الگوهای آفرينش

به نام اوی همیشه زنده

سلام دوستان :

تو چند پست قبلی براتون از تفکرالگویی مطالبی آورده بودم که امیدوارم خوشتون اومده باشه. در ادامه اش میخوام از الگوهای آفرینش بگم که این هم در نوع خودش جالبه. بخونین...  

ابعاد الگویی آفرینش

الگوهای آفرینش به اندازه ابعاد جهان، متنوع هستن. شکل، صورت، رتگ، اعدادو...هریک ابعادی از جهان ما هستن وبه تناسب،در هر یک از حوزه ها میشه الگوهای بنیادین آفرینش (نشانه های روح) رو دید.

اعداد و الگوهای عددی

نقش اعداد تو زندگی ما مشخصه و اهمیت زیادی داره.فناوری و دانش جدید بر مبنای ریاضیات و اعداده.تکنولوژی حیرت انگیز امروز بشر، چیزی جز شناخت نظم ریاضی گون جهان نیست . آسمان خراشهای بلند، بلند شدن هواپیما از زمین بر اساس قوانین ریاضی ست.حتی به الگوهای بنیادی تر قانون اعداد مثل چرا هر دست انسان 5 انگشت دارد؟ چرا انسان 5حس اصلی داره؟ چرا عمر طبیعی تمامی موجودات زنده به اندازه یک میلیارد ضربان قلب آنهاست؟ و...هم میشه دست پیدا کرد. راستی این اعداد بیانگر چه نشانه هایی هستن وچه مفهومی در دلشون دارن؟

الگوهای حرکتی

معمولا میشه مجموع تمام حرکتهایی که در زمین اتفاق میفته رودر سطحی بسیار بزرگتر و گسترده تر در حوزه های فرا زمینی و کیهانی مشاهده کرد.مثلا، الگوی حرکت گردبادی(فرابرنده) وگردابی(فروکشنده) .قوی ترین حرکات گردبادی در زمین تورنادوها هستن که قادرن حتی اتوموبیل هارو به آسمون ببرن.مشابه چنین حرکتی رو در سطح کیهانی هم میشه دید.جریان های گردبادی حاصل از نیروی عظیم سیاهچاله ها به حدی ست که زمان و مکان رو در هم می پیچه.

حرکت های جریانی هم یه نمونه دیگه ست که تو سیاله ها دیده میشه.مثل رودخانه ها ، نظیر

یانگ تسه و نیل تو آسیا و آمازون در امریکای جنوبی میتونن تجسمی از جریان های باطن گرادر زمین باشه.

جالبه که بدونیم جریان ها حتی تو بدن انسان هم دیده میشه. نمونه جالبش، مسیر رگها در بدن میتونه تجسمی از جریان سیاله ای در کالبد اختری ما باشه.این مسیرها (نادی)، جریان انرژی حیاتی(پرانا) رو در سرتاسر کالبد اختری هدایت میکنه.

واقعیت اینه که جزئیات این الگوها به قدری مفصله که در این مجمل نمی گنجه. اما توصیه می کنم که خودتون در باره اش تحقیق و مطالعه کنین .

امیدوارم که خوشتون اومده باشه. منتظر نظرات شما یاران عزیز هستم.

/ 0 نظر / 6 بازدید